۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
FA
دانشگاه اصفهان
راه اندازي سامانه دوركاري امن در راستاي مقابله با شيوع كرونا
گروه پژوهشي سامانه هاي ارتباطي و امنيت اطلاعات متشكل از اعضاي هيات علمي، فارغ التحصيلان و دانشجويان دانشگاه اصفهان، با همكاري شركت ايده پژوهان اسپادانا مستقر در ناحيه نوآوري دانشگاه اصفهان، در راستاي وظيفه اجتماعي و علمي خود به منظور مقابله با شيوع ويروس كرونا، اقدام به راه اندازي سامانه دوركاري امن نموده است.

گروه پژوهشي سامانه هاي ارتباطي و امنيت اطلاعات متشكل از اعضاي هيات علمي، فارغ التحصيلان و دانشجويان دانشگاه اصفهان،  با همكاري شركت ايده پژوهان اسپادانا مستقر در ناحيه نوآوري دانشگاه اصفهان، در راستاي وظيفه اجتماعي و علمي خود به منظور مقابله با شيوع ويروس كرونا، اقدام به راه اندازي سامانه دوركاري امن نموده است.

به گزارش وب سايت خبريuinews به دنبال شيوع ويروس كرونا در كشور، بسياري از كارمندان و كاركنان ادارات، دفاتر و شركت ها امكان حضور در محل كار براي انجام وظايف خود ندارند. با آغاز طرح فاصله گذاري اجتماعي در كشور، دفاتر و شركت هاي خصوصي و همچنين ادارات دولتي به صورت نيمه تعطيل درآمده اند. چالش اصلي مديران حفظ روند فعاليت كاري و رشد اقتصادي همراه با كاهش حضور كاركنان در محل كار به منظور مقابله با شيوع اين ويروس است. گروه پژوهشي سامانه هاي ارتباطي و امنيت اطلاعات  باهمكاري شركت ايده پژوهان اسپادانا، يك سامانه دوركاري امن طراحي و راه اندازي كرده است كه ارتباط امن كاركنان با دفاتر محل كار و تماس با همكاران را امكان پذير مي سازد.

دكتر مجتبي مهدوي، عضو هيئت علمي دانشگاه اصفهان و مدير عامل شركت ايده پژوهان اسپادانا و عضو گروه پژوهشي سامانه هاي ارتباطي و امنيت اطلاعات در اين باره اظهار داشت: ..............
 
براي مطالعه كامل اين خبر بر روي لينك كليك نماييد.  
تاریخ:
1399/03/02
تعداد بازدید:
328
منبع:
Powered by DorsaPortal