۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
مراسم معارفه و تکریم مدیر دفتر فنی دانشگاه اصفهان
مراسم معارفه دکتر عموشاهی مدیر دفتر فنی دانشگاه و تکریم از دکتر زینلیان با حضور هیات رییسه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و کارکنان دفتر فنی در محل تالار نیم طبقه کتابخانه مرکزی برگزار شد.


مراسم معارفه دکتر عموشاهی مدیر دفتر فنی دانشگاه و تکریم از دکتر زینلیان با حضور هیات رییسه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و کارکنان دفتر فنی در محل تالار نیم طبقه کتابخانه مرکزی برگزار شد.

 

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر حسین هرسیج سرپرست دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه دکتر عموشاهی به عنوان مدیر دفتر فنی دانشگاه، ضمن اشاره به 9 دی روز بصیرت اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی بعد از موفقیت همواره با تهدیدات نرم افزاری و سخت افزاری دشمنان خارجی مواجه بوده است و شهدای بزرگی را هم برای پیروزی و هم برای تداوم انقلاب تقدیم نموده است. در آستانه شهادت شهید سردار سلیمانی ، یاد این عزیز وطن را گرامی می داریم .

دکتر هرسیج ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تهدیدات سخت افزاری و نرم افزاری دشمنان انقلاب اظهار داشت: بصیرت افزایی را باید سرلوحه خود قرار دهیم و در مقابل تهدید های نرم،مقابله نرم داشته باشیم .

 سرپرست دانشگاه اصفهان در ادامه ضمن تکریم از زحمات دکتر زینلیان، تصریح نمود: خدا را شاکریم که در بین نیروهای علمی و انقلابی افراد توانمند و تاثیر گذاری مانند دکتر زینلیان  حضور دارند.

وی اظهار داشت: دکتر زینلیان از جمله نیروهای کیفی است که توانش ماورای دانشگاه است و امیدواریم در مسئولیت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری موفق و پیروز باشند.

دکتر هرسیج در ادامه ضمن معرفی دکتر عموشاهی به عنوان مدیر دفتر فنی دانشگاه، اظهار امیدواری نمود که دکتر عموشاهی نیز منشا خیر و برکت برای دانشگاه باشد.

سرپرست دانشگاه خواستار نیازسنجی در طرح های عمرانی دانشگاه شد و اظهار داشت: کارهای پژوهشی در حوزه عمرانی باید بر اساس نیاز سنجی انجام شود. پروژه هایی فعلی که ناتمام هستند باید تکمیل و پروژه هایی جدید بر اساس نیازهای دانشگاه تعریف شوند. در این راستا مواردی مانند ساخت، تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی و به خصوص خوابگاه مناهلین با استفاده از ظرفیت های خیرین بسیار حائز اهمیت است.  

دکتر هرسیج همچنین خواستار ارایه دیدگاه ها و نظرات کارشناسی کارکنان دفتر فنی به مدیریت دانشگاه شد و افزود: از دکتر زینلیان هم انتظار داریم که همکاری و مشاوره های عمرانی خود را با دانشگاه اصفهان همواره حفظ کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین مستاجران مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز، دکتر زینلیان را از رجال صدق و اهل تلاش و کوشش دانست و اظهار داشت: دکتر زینلیان از رجال صدقی است که هم در حوزه علم و دانش و هم اخلاق سرآمد هستند . فرزندان شایسته ای که ایشان تربیت کرده و تحویل جامعه داده اند نشان از پاکی و صداقت ایشان هم در محیط کاری و هم در زندگی خانوادکی است که بسیار باعث افتخار برای همه ما هستند.

جحت الاسلام مستاجران دکتر عموشاهی را نیز از نیروهای فعال علمی و انقلابی دانست و برای  ایشان نیز آرزوی توفیق نمود.  

حجت الاسلام مستاجران در ادامه اظهار داشت: امروز نگاه تمدنی در ساختار فیزیکی دانشگاه خیلی اهمیت دارد و پیشنهاد می شود یک دوره آموزشی برای همه برنامه ریزی شود چرا که ساختار فیزیکی دانشگاه هم باید مبتنی بر نگاه تمدنی اسلامی باشد.

 

دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی و شهدای انقلاب اظهار داشت: دانشگاه اصفهان به عنوان یک دانشگاه جامع و برتر باید در ابعاد مختلف نقش آفرینی نماید. وی افزود: دفتر فنی دانشگاه در سال های اخیر، کارهای بسیار ارزشمندی انجام داده که باعث افتخار همه دانشگاه هست و مطمئن هستم که با حضور دکتر عموشاهی این موفقیت ها تداوم و توسعه خواهد یافت.

دکتر زینلیان در ادامه افزود: تفاوت دفتر فنی ما با سایر دفاتر مشابه این است که این دفتر در دانشگاه قرار دارد و انتظار می رود در بحث های فنی و تاسیساتی، انتقال تکنولوژی و ارتباط با صنعت و جامعه ، چند قدم جلو تر از سایر دفاتر باشد.

وی تصریح نمود: دانشگاه یک کارگاه بزرگ است که در اختیار شما قرار دارد و با ارایه ایده و تشکیل  کمیته های تخصصی با حضور اساتید متخصص، باعث شده رویکردها به صورت کاملا علمی پیش برود.

در حوزه مدیریت سبز نیز چندید سال است که دانشگاه رتبه برتر را به خود اختصاص داده است و امیدواریم در آینده وضعیت بهتری در این خصوص داشته باشیم.

دکتر زینلیان همچنین اظهار داشت: طی 8 سالی که در حوزه امور فنی دانشگاه فعالیت داشتم بدوت اغراق موفقیت های این حوزه مرهون زحمات پرسنل خدوم و متخصص این دفتر است. وی خواستار حل مسائل اداری و استخدامی نیروهای این دفتر شد .

دکتر زینلیان تصریح نمود: باور من این است دانشگاه باید سرآمد و پیشتاز باشد. زیرا دانشگاه مغز متفکر جامعه است و مسائل و مشکلاتی مانند آب و هوا، آلودگی زیست محیطی، گردشگری و مسکن که امروز گریبانگیر استان ما شده است باید توسط نیروهای متخصص دانشگاهی درمان شود. دانشگاه باید نگاه مسئولانه تری نسبت به مشکلات جامعه داشته باشد.

 

دکتر عموشاهی مدیر دفتر فنی دانشگاه نیز ضمن تشکر از  حسن اعتماد دکتر هرسیج و همچنین زحمات دکتر زینلیان اظهار داشت: سند راهبردی دکتر هرسیج مبتنی بر دانشگاه جامعه محور و تمدن ساز بسیار گویا و کاربردی است و ما هم در همین راستا تلاش می کنیم که بتوانیم یاری رسان دانشگاه باشیم.

دکتر عموشاهی ضمن اشاره به خدمات ارزشمند دانشگاه در حوزه های مدیریت سبز و انرژی تصریح نمود: تلاش ما این است که پروژه های ناتمام را پیش ببریم و در ادامه ضمن نیازسنجی فعالیت های توسعه در دانشگاه را داشته باشیم.

وی مجموعه نیروهای دفتر فنی را افرادی متخصص و کارآمد دانست و اظهار امیدواری نمود که به همت همه این عزیزان در راستای اهداف متعالی دانشگاه گام برداشته شود.  

گفتنی است مراسم معارفه و تکریم مدیر دفتر فنی صبح  روز چهارشنبه 8 دی ماه 1400 در محل تالار نیم طبقه کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.

 
تاریخ:
1400/10/09
تعداد بازدید:
3766
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal