.
درخشش دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان در هفدهمین کنفرانس رمز ایران
.
 
 
 

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی رمز ایران به میزبانی دانشگاه علم صنعت در تاریخ‌های 19 و 20 شهریورماه 99 به علت شیوع ویروس کرونا به جز افتتاحیه که به صورت محدود و با پخش آنلاین انجام شد، سایر بخش‌های کنفرانس برای اولین بار به صورت مجازی برگزار گردید. خوشبختانه دانشکده ما در این کنفرانس خوش درخشید:

از میان 26 مقاله برای ارائه شفاهی، 6 مقاله (بیش از 26 درصد) از دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان انتخاب گردید.

در بخش سخنرانی، خانم دکتر مائده عاشوری عضو محترم هیأت علمی گروه فناوری اطلاعات و آقای دکتر عسگری‌قاسم‌پوری دانش‌آموخته دکترای گروه نرم‌افزار از دانشگاه اصفهان دو سخنران مدعو این کنفرانس بودند.

افتخار عنوان رساله دکترای برتر انجمن در سال جاری به آقای سیدفرهاد عقیلی اولین دانش‌آموخته دکترای رشته امنیت اطلاعات در ایران به راهنمایی جناب آقای دکتر حمید ملا عضو محترم هیأت علمی گروه فناوری اطلاعات و همچنین افتخار عنوان داور برتر مجله JCS به سرکار خانم دکتر زهرا زجاجی عضو محترم هیأت علمی گروه مهندسی نرم‌افزار تعلق گرفت.

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان به عنوان میزبان هجدهمین دوره کنفرانس رمز ایران در شهریورماه 1400 انتخاب گردید.

این درخشش ارزنده نشان از پیشرفت بایسته و جایگاه خوب دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان در حوزه رمزنگاری و امنیت اطلاعات در سطح کشور دارد که با همت و تلاش همکاران متخصص این حوزه در دانشکده حاصل شده است. این موفقیت ارزشمند را به خانواده مهندسی کامپیوتر دانشگاه تبریک عرض می‌نمایم و استمرار موفقیت‌ها و ارتقاء سطح علمی دانشکده در سطح ملی و بین‌المللی را از درگاه خداوند متعال خواستارم. 
 
تاریخ:
1399/06/22
تعداد بازدید:
592
منبع:
Powered by DorsaPortal